Sise- ja välireklaam

Mõistete sise- ja välireklaami alla mahub suur hulk erinevat tüüpi reklaame. Sisereklaamiks võib nimetada kõikvõimalikke kaubanduspindade ja äride, spordisaalide ja teenindusasutuste siseruumides paiknevaid reklaam- ja infopindasid mis ei vaja ilmastikukindlust. Välireklaamiks võib nimetada kõiki neid reklaam- ja infopindasid mis jäävad hoonetest väljapoole ja üldjuhul peavad need olema ilmastikukindlad. Viimasesse kategooriasse kuuluvad ka reklaamid transpordivahenditel ja vaateakendel.

Iga ettevõtja teab kindlasti, kui oluline on olla nähtav müügi- või teeninduskohas ning kaugemalgi. Visuaalse temaatika lahenduse täpse ja toimiva teostuse juures leiad meilt kindlasti abi.

Oleme alati valmis kujundama, kavandama ja valmistama sise- ja välireklaami erilahendusi. Aitame läbi viia kampaaniad nii, et saad alati võtta tehtust maksimumi. Toodame ja paigaldame reklaame kauplustesse, kontoritesse, majade fassaadidele, vaateakendele, tänavate äärde ja kõikvõimalikesse teistesse kohtadesse.

Parandame ning hooldame meil ja mujal toodetud sise- ja välireklaame.

Infot sise- ja välireklaamidest

Sise- ja välisreklaame saab liigitada laias laastus kaheks: pimereklaam (e valgustamata reklaam) ning valgustatud reklaam (e reklaampind mis on välise LED, halogeen või luminofoor valgustusega). Sise- ja välireklaamide hulka kuuluvad:

 • Reklaamtahvlid
  Sildid
  Suunaviidad ja viidasüsteemid
  Kleebised (ka põrandakleebused)
  Mahulised tähed
  Freestähed ja kujundid
  Bannerid ja lipud
  Uksesildid ja majajuhid
  Vaateaknad
  Reklaamid transpordivahenditel
  Reklaamkastid ja -postid
  Mahulised tähed-kujundid
  Neonreklaamid
  Plakatihoidjad
  Reklaamid transpordivahenditel
 • jms

 

Soovi ja tehniliste võimaluste korral võime valgusreklaamidele lisada ka hämaralüliti ning kella.