Meeskond

Meie mees-naiskonn`d

koosneb erilistest inimestest

Töötajad on meie kõige olulisem vara. Me teame, et vaid kõige paremad inimesed annavad väärtuse meie ärile ning suudavad luua professionaalse teeninduskeskkonna kliendi jaoks. Me pingutame selle nimel, et luua ja hoida meeskonda vaid parimatest spetsialistidest, kes moodustavad tugeva ja ühtse ettevõte.

Me oleme uhked oma meeskonna üle - uhked iga töötaja üle, kes sellesse meeskonda kuulub. Igaüks meist on valmis uuteks ja huvitavateks väljakutseteks ning teeb väga kõvasti tööd, et jõuda seatud eesmärgini. Iga meie töötaja on väärtuslik ja ainulaadne. Meil töötavad erilised inimesed!

Erilised väljakutsed

Me tahame iga päev efektiivselt töötada ja midagi uut õppida. Kõigil töötajatel on väga suur teadmistepagas ja pikaajaline töökogemus reklaami, trüki ja turunduse sektoris. Meie siin Veerevas Konnas teeme oma tööd südamega, sest tahame, et iga meie klient tunneks ennast erilisena. Erilisi kliente on hea teenindada!

Eriline töökoht

Kui sa tunned, et tahad kuuluda ühte erilisse meeskonda, suhelda eriliste klientidega, teha oma tööd südamega ning omad oskusi mis meie meeskonnale on vajalikud ja toovad kasu, siis võta meiega kindlasti ühendust. Me hindame erilisi inimesi!